O nás

Firma RP Kovo s.r.o. je ryze česká společnost s vlastní výrobou a sídlem v Horní Cerekvi. Nabízíme vývoj, výrobu a následně prodej různých logistických prostředků.

Jsme schopni vyrobit jak velké série výrobků, tak i individuální speciální řešení podle různých požadavků zákazníků.

To vše pod jednou střechou, ve vysoké kvalitě, za příznivou cenu a v co nejkratším čase. Naše výrobky úspěšně prodáváme jak v České republice, tak i v zahraničí.

Více jak 70% našich objednávek tvoří individuální produkty, které přímo navrhujeme k potřebám zákazníka.

Naše spolupráce se všemi klienty začíná přenesením konkrétních zákazníkových představ a požadavků do stádia výkresů a vizualizace. Na základě technické dokumentace vyrábíme pak produkty z oceli, hliníku, dřeva a případně i z plastu. Díky tomuto přístupu jsme vyvinuli řadu inovativních logistických prostředků pro naše zákazníky.

Nezáleží, jak složitý je Váš logistický systém, vždy se najde uplatnění pro standardní produkt. Firma RP Kovo nabízí široký sortiment těchto výrobků, které uspokojí I ty nejnáročnější zákazníky. Nejznámější z těchto produktů jsou tzv. pojízdné kontejnery, které se nejvíce využívají pro transport zboží, ale je možno je zároveň využít pro prezentaci výrobků. Existuje mnoho modifikací koleček, provedení bočnic, dveří a podlážek

Věříme, že naše široká nabídka jistě osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka. Při přepravě a skladování zboží najdou uplatnění i ocelové boxy, nástavce na palety a palety. I v tomto případě RP Kovo nabízí mnoho variant provedení úchytů, koleček, bočnic.

Ta nejvyšší kvalita našich produktů je samozřejmostí. Všechny kovové části jsou opatřeny termickým či galvanickým zinkem s ohledem na využití produktu. Zvolená povrchová úprava spolehlivě ochrání všechny produkty před nárazy, nešetrným zacházením či před prudkými teplotními změnami.

Produkty společnosti RP Kovo jsou plně srovnatelné s konkurencí. Největší pozornost věnujeme jednoduchosti používaní a celkové manipulaci. Otočná kolečka jsou standardně opatřena kuličkovými nebo jehličkovými ložisky a jsou umístěna i tak, aby zaručovala dokonalou stabilitu. Naše pojízdné kontejnery mohou být stohovatelné, zasouvatelné se sklápěcími či odnímatelnými policemi a případně lze kontejner celý rozebrat, čímž se ušetří spoustu místa jak při samotném transportu, tak při skladování.

Hodně úsilí taktéž věnujeme designu našich produktů. Inovační řešení jsou směřována k zabezpečení bezproblémového interního transportu a také k úspoře a ergonomickému zdokonalení pro svého uživatele.

Víme, že svět se stává stále dokonalejším a tak klade stále větší nároky na všechny sektory obchodu, ale i na samotného zákazníka. Vysoké nároky se týkají také celistvosti logistických procesů a to hlavně v rychlosti a efektivností. Stále více zákazníků potřebuje standardní kontejnery, paletové nástavce, boxy, kovové palety nebo vyžadují individuální řešení za použití originálních tzv. na míru šitých logistických prostředků a pomůcek.